Utrzymanie czystości na obiektach

Utrzymanie czystości na obiektach
Proponujemy rozwiązania w zakresie utrzymania czystości na terenie woj. dolnośląskiego. Obsługujemy biura i firmy, wspólnoty, hotele, przychodnie, obiekty handlowe, obiekty przemysłowe oraz placówki oświatowe.
Problemy z jakimi trafiają do nas klienci
sprzątanie biur

Częsta rotacja kadry sprzątającej

Nie od razu potrafimy zaufać nowej osobie, tym bardziej gdy ma ona bezpośredni dostęp do naszych dokumentów oraz kosztownego sprzętu. Częsta rotacja niesie za sobą jeszcze jeden poważny problem; wdrożenie nowej osoby to proces, który trwa i wymaga dodatkowego wysiłku.

sprzątanie biur

Zastępstwa

Ludzie chorują i biorą urlopy a wtedy pojawia się problem ponieważ ktoś posprzątać musi. Firmy wtedy zamiast skupiać się na zasadniczych celach swojej firmy marnotrawią energię na poszukiwanie zastępstwa w sprzątaniu.

sprzątanie biur

Nierzetelność pracowników sprzątających

Tutaj problemem jest kadra źle wykonująca swoje obowiązki. Pracownicy serwisu sprzątającego nie są otwarci na uwagi i prośby klientów, spóźniają się lub w ogóle nie przychodzą do pracy.

Jak je rozwiązujemy?
Abluo sprzątanie

Pracownikom płacimy więcej

Naszemu personelowi oferujemy stawki wyższe niż konkurencja, dlatego z rynku pracownika możemy wyselekcjonować osoby rzetelne, z doświadczeniem, sprawne fizycznie i chcące się uczyć.

Abluo sprzątanie

Partnerstwo

Mając już w załodze w/w osoby możemy od nich wymagać i ciągle podnosić Ich poziom. Nie zapominamy również o godnym traktowaniu ponieważ wiemy, że to Ich praca jest paliwem w naszej firmie. Uczciwe warunki oraz dobre relacje z przełożonym sprawiają, że pracujemy chętniej i nie myślimy o zmianie Pracodawcy.

Abluo sprzątanie

Zespół

Zastępstwa lub nagła dodatkowa pomoc nie stanowi dla nas problemu, gdyż w naszym zespole posiadamy osoby pracujące na wypadek takich okoliczności.

Co zapewniamy?

wygoda

Zlecając nam zadania oszczędzasz czas i pozbywasz się problemów związanych z zatrudnianiem pracownika.

jakość

Oprócz wykwalifikowanej i rzetelnej kadry, zaopatrujemy obiekt w niezbędne środki higieniczne.

kompleksowość

Realizujemy pełen zakres utrzymania czystości w obiekcie, używając profesjonalnego sprzętu oraz wysokiej jakości środków czyszczących.